LINDBERG

 Unikátní smýšlení o brýlích

 

Učiňte rozhodutí

Brýlemi LINDBERG říkáte světu, že se přikláníte k jinému způsobu myšlení, a dokážete znalecky ocenit výjimečný design a vysoce kvalitní materiály.

Každá obroučka je prohlášení o estetice, technické inovaci a dokonalé řemeslné tvorbě.

Diskrétní dokonalost

Vše, co děláme, je ponořeno v dánské návrhářské tradici taktu, klasické eleganci a pečlivě uvažované jednoduchosti. Návrhy LINDBERG vyhrály tucty prestižních návrhářských ocenění.

Obroučky LINDBERG nejsou jako žádné jiné. Trváme na tom, že unikátní směs nekompromisní pozornosti k detailu, patentované technologie a individuální řemeslná práce vytvoří pozoruhodný vizuální účinek.

Umění materiálů

Naše návrhy zahrnují zodpovědně získané materiály vybrané pro nadčasovou eleganci, výjimečnou pevnost a odlišitelný vizuální účinek. Tyto exkluzivní materiály zahrnují titan, zlato, platinu a diamanty –  a určité modely jsou také dostupné v nepřehlédnutelné přírodní rohovině.

Technické úspěchy

Patentované technické inovace LINDBERG, spolu s pečlivě navrženými a provedenými detaily udělaly revoluci v moderních brýlích. Skoncovali jsme se vším, co není podstatné – včetně všech šroubků, nýtů a svárů.

To znamená, že obroučky jsou neuvěřitelné pevné a ohebné – a přece mezi nejlehčími a nejpohodlnějšími na světě.

Vy rozhodujete

Převrátili jsme svět brýlí naruby. Žádné hromadně vyráběné „ber nebo nech” návrhy – my Vám dáváme takový návrh, detaily a materiály, které preferujete.

Individuálně vyráběné

Každou obroučku LINDBERG vyrábíme na objednávku, spojujíce unikátní materiály, výrobní technologie, které jsme sami vyvynuli, a to nejlepší z individuálního řemeslnictví. Každá obroučka je upravena podle Vašich konkrétních preferencí, ručně dokončovaná a jednotlivě očíslovaná.

Obroučky LINDBERG jsou k dispozici v prodejnách Ostrava – Centrum, Karolina a Pardubice – Globus. Fotky brýlí LINDBERG můžete najít v galerii.