O Lunettes

Dlouholetá tradice

Česká oční optika s poněkud netradičním jménem byla založena už v roce 1991. Její název „Lunettes” pochází z francouzštiny a znamená příhodně „brýle”. I přes francouzský název je Lunettes optika ryze českou firmou, s českým kapitálem a českým managementem, jehož hlavní prioritou je spokojený český zákazník.

11 poboček po celé ČR

V jedenácti provozovnách po celé České Republice (6x Ostrava, 2x Pardubice, Praha, Brno a Karviná) na Vás čeká rozmanitý sortiment brýlových obrub, slunečních brýlí, brýlových čoček, kontaktních čoček a doplňkového sortimentu jako jsou pouzdra, čisticí prostředky na brýle, dalekohledy, teploměry a barometry, lupy a mnoho dalšího doplňkového zboží. Také můžete očekávat profesionální týmy očních specialistů, kteří Vám poskytnou veškeré služby týkající se oční optiky. Vyšetření zraku, zhotovení brýlí ve vlastních dílnách jednotlivých provozoven, aplikaci kontaktních čoček, odborné poradenství v oblasti péče o zrak a servis brýlí včetně letování.

Náš tým

Náš tým tvoří 48 zkušených zaměstnanců, kteří jsou připraveni Vám při výběru pomoct, poradit a vysvětlit jednotlivé možnosti a to tak, aby Váš nákup odpovídal v té největší míře Vašim přáním a požadavkům. Optometristé, tedy specialisté na vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček, na Vás čekají na každé naší pobočce a doporučí Vám přesně tu korekční pomůcku pro Vaše oči, která bude právě pro Vás tou nejoptimálnější.

Navíc pro Vás připravujeme v průběhu celého roku různé zajímavé akce, a to nejen ty slevové, které Vám mohou zpestřit a zpříjemnit nákup v našich optikách. U nás si tak vybere opravdu každý.

Široký výběr světových značek

Vybírat můžete ze známých světových značek, jako např. Hugo Boss, Ray-Ban, Jimmy Choo, Piere Cardin, Max Mara, Fosil, Carrera, Elle, Polaroid, Tommy Hilfiger, Swarovski, Gucci, Armani, Reebok,Christian Lacroix, Joop, Oakley, Dior a mnoho a mnoho dalších.Mimo značkového zboží Vás mohou zaujmout jistě i značky méně známé, a přesto stejně krásné a kvalitní. Sortiment je koncipován tak, abychom uspokojili přání každého zákazníka.