Tag Heuer

Co definuje avantgardní brýle TAG Heuer?

Mocné spojení integrovaného návrhu, kvalitních materiálů, ergonomického inženýrství a ‘100% Vyrobeno ve Francii’ vývoje a výroby, přináší brýle, které zůstávají bezkonkurenční ve výkonu a patentovaných inovacích.

Integrovaný návrh

Naše návrhy jsou založené na funkčnosti. Kompaktní estetika neviditelných pantů a kaučukových stranic je založena na konkrétní použitelnosti – pohodlí, lehkost a reakce na potřeby denního života a sportovního výkonu. Početné patenty a prestižní průmyslové ceny dokazují přísnost této návrhové filozofie, která kombinuje funkčnost a eleganci.

Materiály

Moderní kompozitní materiály a nejvyšší standardy vypůjčené ze švýcarské výroby hodinek, inspirují inovativní návrh řešení pro věší komfort a použitelnost. Beta titan a uhlík jsou výjimečně lehké, zatímco kaučuk umožňuje maximální jednoduchost v pokročilé ergonomice a jemné kůže z aligátorů a krajt přidávají konstrukci obroučky bohatost a přírodní vzhled.

Ergonomie

Napříč dynamikou obchodu, volného času a sportů, brýle TAG Heuer jsou stvořeny pro akci, udržování špičkového výkonu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Profesionálové jsou spolupracujícími návrháři a technickými konzultanty: Kurt Bush pro Nascar, Audi Sport pro 24 hodinový závod Le Mans a přední atleti úzce spolupracují s návrháři, aby vytvořili adaptivní inovaci a dokonalou ergonomii.

100% Vyrobeno ve Francii

Morez je regionální výrobní centrum ve Francii pro ručně vyráběné obroučky s přísným dozorem a zkušeným a odborně vyškoleným personálem. Tento přístup zaručuje pravost každé obroučky TAG Heuer jako pevnou záruku výrobní čistoty, kde odborná řemeslná dovednost určuje hodnotu luxusu a tradičních avantgardních tvarů v návrzích.