Naše nabídka

Na našich prodejnách máte možnost vybrat si ze široké škály výrobků, mezi které patří dioptrické brýle, sluneční brýle, brýlové čočky, kontaktní čočky, roztoky pro kontaktní čočky a doplňkový sortiment, který je vždy součástí české oční optiky. Naši oční specialisté Vám poradí jak vybrat, co nejvhodnější výrobek pro péči o zrak.

 

Brýle LINDBERG

Obroučky původem z Dánska jsou známé především pro svou eleganci a dokonalé zpracování. Žádné brýle nevyhrály tolik mezinárodních cen jako brýle značky LINDBERG. Tyto jedinečné brýle máte k dispozici v našich prodejnách v Ostravě – Centru a Karolině a Pardubicích – Globusu. Malý náhled do sortimentu obrouček LINDBERG Vám nabízíme v galerii.

 

Sluneční brýle

Rozsah našeho sortimentu zajisté splní přání a potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. V našich prodejnách naleznete, jak značkové zboží všech světových výrobců, tak velmi kvalitní brýle za ceny již od 150 Kč. Juniorské brýlové obroučky a dětské brýle máme takév široké nabídce.

Vyberte si brýlové čočky, které budou odpovídat Vašim potřebám i životnímu stylu. Kromě běžných skel Vám nabízíme i tvrzená brýlová skla, ztenčená skla, samozabarvovací skla, antireflexní skla a multifokální skla.

 

Dioptrické brýle

Nabídka opět zahrnuje jak značkové zboží, tak sluneční obroučky méně známých, ale neméně kvalitních výrobců. Všechny prodávané sluneční brýle mají 100 % UV filtr a v nabídce je i mnoho polarizačních, gradálních nebo samozabarvovacích modelů. Můžete vybírat ze sportovních slunečních brýlí, čistě praktických slunečních brýlí nebo brýlí představujících se především jako módní doplněk. Dioptrické sluneční brýle jsou u nás také široce zastoupeny.

 

Kontaktní čočky

Umožní Vám vychutnat si život naplno a bez omezení. Nabízíme kontaktní čočky všech světových výrobců, klasické dioptrické kontaktní čočky i barevné nedioptrické kontaktní čočky. K dostání je samozřejmě i veškeré příslušenství k péči o kontaktní čočky jako jsou roztoky na kontaktní čočky, kapky do očí nebo pouzdra na kontaktní čočky.

 

Doplňky

Hledáte nevšední dárek nebo Vám jen něco chybí ? Přijďte si k nám vybrat: pouzdra na brýle nebo čočky, dalekohledy, barometry, meteostanice, teploměry, lupy, divadelní kukátka…